Novinky z Divadla Metro

Originální černé divadlo pro školy.

Plánujete program pro své žáky a studenty? Objevte kouzlo černého divadla! Vyberte si z našich představení Ulice plná kouzel nebo Na výletě v iSvětě a vyražte do historického centra Prahy. Naše představení mají dlouholetou traidici a využívají ojedinělé patentované techniky. Po skončení představení následuje krátká ukázka ve světle i ve tmě, kde si mohou žáci vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je být hercem černého divadla. Těšíme se na vás!

Národní třída = Ulice plná kouzel

Odpolední představení vhodné pro děti i dospělé! Nechte se spolu s dětmi okouzlit jedinečností černého divadla. Naše originální představení, Ulice plná kouzel, vás nenechá chladnými ani v takto mrazivýh dnech. Představení je částečně interaktivní a na jeho konci budete mít příležitost vyzkoušet si černé divadlo na vlastní kůži. Komu to půjde lépe? Vám nebo dětem? Přijďte to vyzkoušet 20. února od 15 hodin!

Březnová představení v prodeji.

V březnu máte možnost navštívit naše oblíbená představení Play Strindberg — 14. 3. od 19.00 a Sextet — 18. 3. od 19.00, které vám zaručí příjemně strávený večer ve společnosti úžasných herců! Jako novinku uvádíme 21. 3. od 19.00 představení Příběh Coco Chanel, které se přesouvá do prostor našeho divadla od února 2016. Zarezervujte si vstupenky včas!

Pokladna divadla

Pokladna otevřena od pondělí do neděle,
od 10 do 20 hod.

pokladna@divadlometro.cz

+420 221 085 201

Předprodej vstupenek

Na naši pokladně si také můžete zakoupit nebo vyzvednout vstupenky těchto předprodejů:

TicketArt ― TicketPortal ― TicketPro

Divadlo Metro

Národní 961/25, 110 00 Praha 1

divadlometro@divadlometro.cz

+420 221 085 276