Opravdu víte, co je černé divadlo?
Většina diváků si pod pojmem černé divadlo představuje světlenou show bez vtipu a příběhu. Věřte nám, že tomu tak není! Přijďte se podívat na naše černodivadelní představení a zažijte příjemný večer plný humoru, chytlavé hudby a tance. Oba tituly jsou částečně interaktivní, jako jediní v Praze vám na konci každého představení ukážeme jedno číslo ve světle, které si následně můžete sami vyzkoušet. Podívejte se na naše video a věřte, že to zážitek pro celou rodinu. Budeme pro vás hrát celé léto, těšíme se na vás!
Poslední činohra sezóny
V pondělí 25. 5. od 19.00 máte poslední možnost vidět představení Play Strindberg v této sezóně. Jedinečné Dürrenmattovi dialogy vyvolávají svým humorem až mrazení v zádech. Přijďte se podívat na souboj o své vlastní já v podání skvělých herců Jiřího Štěpničky, Zuzany Slavíkové a Vladislava Beneše. Těšíme se na vás!
Termíny černého divadla pro školy
Vzhledem k velkému zájmu o černodivadelní představení pro školy jsme nasadili další termíny. V případě zájmu nás, prosíme, co nejdříve kontaktujte na email divadlometro@divadlometro.cz nebo na telefon 774 051 578. Děkujeme!

11.6. od 9.30 hod. Ulice plná kouzel
PŘIPOJTE SE K NÁM na sociálních sítích
POKLADNA DIVADLA u vchodu do pasáže
Pokladna otevřena od pondělí do neděle, od 10 do 20 hod.

pokladna@divadlometro.cz
+420 221 085 201

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Na naši pokladně si také můžete zakoupit nebo vyzvednout vstupenky těchto předprodejů:

TicketArt ― TicketPortal ― TicketPro

DIVADLO METRO v pasáži paláce Metro
Národní 961/25, 110 00 Praha 1

divadlometro@divadlometro.cz
+420 221 085 276