Odpolední představení pro celou rodinu
Hledáte zajímavý divadelní zážitek pro celou rodinu? Přijďte se v prosinci podívat na originální černé divadlo vhodné právě pro vás a vaše děti. V sobotu 12. 12. hrajeme od 15.00 úspěšný titul Ulice plná kouzel. Představení je částečně interaktivní a využívá tradiční techniku černého divadla spojenou s tancem a pantomimou. Výjimečnou zajímavostí je následující krátký workshop, při kterém si mohou diváci všech věkových kategorií vyzkoušet černé divadlo na vlastní kůži.
Zarezervujte si vstupenky zavčas! Těšíme se na vás.
Vánoční dárkové poukazy
I letos pro vás máme tip na krásný vánoční dárek. Dejte svým blízkým pod stromeček kulturní zážitek v Divadle Metro! Z našich představení si vybere opravdu každý. Vánoční dárkové poukazy jsou již nyní k dispozici na pokladně divadla, tak neváhejte a připravte se na Ježíška včas!
Silvestr v Metru!
Hledáte odpolední rozptýlení na poslední den v roce? Přijďte 31. 12. od 14 hodin do našeho divadla na bravurní komedii Sextet a odstartujte spolu s námi oslavy konce roku 2015. V hlavních rolích uvidíte rozvernou Zuzanu Slavíkovou a šarmantního Vladislava Beneše. Těšíme se na vás!
PŘIPOJTE SE K NÁM na sociálních sítích
POKLADNA DIVADLA u vchodu do pasáže
Pokladna otevřena od pondělí do neděle, od 10 do 20 hod.

pokladna@divadlometro.cz
+420 221 085 201

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Na naši pokladně si také můžete zakoupit nebo vyzvednout vstupenky těchto předprodejů:

TicketArt ― TicketPortal ― TicketPro

DIVADLO METRO v pasáži paláce Metro
Národní 961/25, 110 00 Praha 1

divadlometro@divadlometro.cz
+420 221 085 276