ORIGINÁLNÍ ČERNÉ DIVADLO METRO

Představení černého Divadla Metro jsou autorská a založena na tématech, která jsou  každému člověku blízká.  Své si z našich představení odnese každý divák, který se rád baví. Bez ohledu na věk či národnost. Divadlo se  setkává s mimořádně velkým ohlasem doma i v zahraničí. Všude je vítané a žádané pro svoji sdělnost a jazykovou bezbariérovost, zábavnost a poetiku.

Návštěvníci Prahy si během svého pobytu do programu zařazují černé divadlo velmi často. Po celém dni, stráveném prohlídkou nádherných historických památek, staveb a všeho, co Praha nabízí, rádi usednou do příjemného hlediště divadla a nechají se unášet příběhem, který píše sám život.

 

Pro děti jsou k dispozici barevné podsedáky. Součástí ceny vstupenky je i následný workshop, při kterém vám poodhalíme, na jakém principu černého divadlo funguje!

DEJA VU

  • více o představení ...

LIFE IS LIFE

  • více o představení ...

THE LITTLE PRINCE TODAY

  • více o představení ....

Jediné černé divadlo v Praze, které
odhaluje svá tajemství!

Po každém představení následuje krátký workshop, během kterého diváci uvidí techniku některých černodivadelních efektů.

 

Jedinečnost černého divadla Metro

Černé divadlo Metro je jediné v Praze, které pomocí patentované a originální techniky zpracovává soudobá témata. 

Je v Praze naprosto unikátní, protože ve svých příbězích zábavnou formou ukazuje na problémy dnešní doby - narušené lidské vztahy,  nezdravé závislosti, ekologické problémy, konflikty, ničení přírody a podobně. 

TripAdvisor doporučuje

Od portálu TripAdvisor jsme získali prestižní certifikát doporučující naše představení černého divadla