Ulice plná kouzel

Na výletě v iSvětě

Malý princ na Zemi

Představení černého divadla pro děti

Využijte jedinečnou možnost navštívit černé divadlo Metro v době letošních letních prázdnin za výhodné ceny  - představení se hrají od 19 hod a jsou vhodná pro celou rodinu.

Již nyní můžete rezervovat vstupenky na speciální MIKULÁŠSKÉ PŘEDSTAVENÍ  v sobotu 5. 12. od 15.00. Čeká vás speciální prodloužený workshop, kdy si vy i vaše děti mohou vyzkoušet s herci na jevišti kousek představení. Při odchodu bude na děti čekat také Mikuláš s nadílkou! Můžete tak zažít odpoledne plné kouzel a zábavy a zakončit ho procházkou po historickém centru Prahy. Pro rodiče nebude chybět oblíbené svařené víno na zahřátí. Pro prvních 20 vstupenek zakoupených online máme nachystaný dárek, tak neváhejte a zakupte si vstupenky co nejdříve! 

Mimořádnost černého divadla spočívá v tom, že zaujme děti i dospělé bez ohledu na věk a národnost a seznámí je s originální, patentovanou a ve světě obdivovanou technikou.  Zábavnou formou ukazuje  realitu dnešního života a nenásilně poukáže na problémy dnešní doby.  Baví se každý, dítě i dospělý. Představení pro děti jsou doprovázena oblíbenými melodiemi klasické i moderní muziky a jsou částečně interaktivní. Kdo chce, může si roli černodivadelního herce vyzkoušet přímo na jevišti. 

Černé divadlo Metro je jediné v Praze, které poodhaluje své tajemství.

Po každém představení následuje krátký workshop, během kterého diváci uvidí techniku některých černodivadelních efektů.

V divadelní sezoně od září do června se o víkendech hrají odpolední představení pro rodiny s dětmi a ve všední dny dopoledne pro školáky a předškoláky.

Ceník vstupenek:

dopolední představení (pro školy)  - 120 Kč 
odpolední představení (pro celou rodinu) - 159 Kč       

Mikulášské představení 5.12.2020 - 179 Kč