Černé divadlo

Dětská představení

Divadelní sezona 2019/2020

Činoherní představení

V divadelní sezoně 2019/2020  u nás můžete vidět hostující komedii z prostředí televizní cooking show  Čarodějky v kuchyni s Veronikou Žilkovou nebo Sandrou Pogodovou a Michaelou Dolinovou v hlavních rolích. Od března 2019 také můžete navštívit představení autorského divadelního spolku Zaseto

 

Černé divadlo pro školy

Zahajili jsme již 18. divadelní sezonu a jako každý rok, i letos hrajeme sérii představení černého divadla pro školáky i předškoláky a speciálně i pro studenty středních škol. Černé divadlo je pro mnoho Čechů neznámý žánr, přestože paradoxně jsou to právě představení černého divadla, která hojně navštěvují zahraniční školy při svých výletech do Prahy. 

Naše představení "Ulice plná kouzel" a "Na výletě v iSvětě" již viděly tisíce dětí v Praze i na zájezdech divadla do českých měst, nově od nového roku hrajeme ještě další titul Malý princ na Zemi.  Přijďte i vy !

Podzimní volné termíny: 
Na výletě v iSvětě - 23.10.; 14.11.
Ulice plná kouzel  17.12.,  11.2.
Malý princ na Zemi 11.12., 23.1.

Pronájem divadla

Hledáte příjemný prostor na pronájem ? Nabízíme vám prostory našeho divadla, které lze využít pro různé příležitosti. Napište nám a přijďte se na prostory divadla podívat !

Pokladna Divadla Metro prodává vstupenky

 

TicketPortal
Ticket Live
Klub Vagon

Víte, že naše černé divadlo má ...

více než
50
let tradice
přes
8 300
odehraných představení doma i v zahraničí
čeká vás
80
minut skvělé zábavy

Výhodná slevová karta pro návštěvníky Prahy

Vstup do  více jak 50 objektů a městská doprava v ceně

Vše, co potřebujete, abyste si užili Prahu. Využijte co nejvíce svůj pobyt v Praze s volným vstupem do nejzajímavějších památek a bezplatnou městskou dopravou po dobu svého pobytu. 

VÍCE O SLEVÁCH

Víte, že naše činohra ....

... má za sebou 18 úspěšných premiér od doby otevření divadla v povodňovém roce 2002 ?

 ... je hrdá na to, že představení Tanec mezi vejci byl poslední divadelní komedií, ve které účinkovala  paní Stella Zázvorková ?

... byla zpestřena natáčením pořadů TV Nova - Politické harašení se Zuzanou Bubílkovou, Paškál Karla Šípa a Mr.GS Richarda Genzera a Michala Suchánka ?

Divadlo Metro sídlí přímo v srdci města,
jen pár metrů od Národního divadla.