Činohra v divadle Metro

Rádi bychom vás pozvali na následující termíny:

30. října a 14. listopadu   Žena, která uvařila svého manžela -  přesunuto na 3.3.2021 - termín zrušen - představení je přesunuto na 16.10.2021


19. listopadu Tolik hlav - bude přesunuto!

20. listopadu a 19. prosince Slepá láska - přesunuto na 21.4.2021(zrušeno) - přesunuto na 28.10.2021

 

PODZIM A ZIMA V DIVADLE METRO

OD 1. ZÁŘÍ HRAJEME OPĚT OD 20:00 HODIN NAŠE ÚSPĚŠNÁ PŘEDSTAVENÍ ČERNÉHO DIVADLA! Můžete si vybrat ze tří titulů - LIFE IS LIFE, MALÝ PRINC NA ZEMI a DEJA VU.

Nouzový stav a s ním spojená omezení divadelnímu umění příliš nenahrávají, ačkoliv se konkrétně našeho divadla žádné zásadnější restrikce netýkají. Nicméně i tak jsme nuceni omezit náš provoz. V současné době je divadlo pravidelně dezinfikováno a dle vládního nařízení není možné mít otevřený divadelní bar.

Doufáme, že přes veškerá úskalí si z našich nabízených termínů vyberete!

 

Černé divadlo

Dětská představení

Divadelní sezóna 2020/2021

 

Co o víkendu a nejen s dětmi ?

Černé divadlo Metro připravilo pro dětské diváky i pro jejich rodiče, prarodiče či kamarády sérii sobotních odpoledních dětských představení, jejichž příběh osloví každého z vás. Pobavíte se, zasmějete se, navíc vám v rámci workshopu poodhalíme některé triky černého divadla. A kdo chce, může si hraní divadla vyzkoušet přímo na jevišti ! Vstupenky rezervujte v sekci Program
 
 

... a nejen divadlo je v divadle ...

Hledáte příjemný prostor na pronájem? Nabízíme vám prostory našeho divadla, které lze využít pro různé příležitosti. Napište nám a přijďte se na prostory divadla podívat !

 

Černé divadlo pro školy

Zahajujeme již 19. divadelní sezónu a stejně jako v předešlých letech pro vás odehrajeme ve školním roce 2020/2021 sérii představení černého divadla pro školáky i předškoláky a speciálně i pro studenty středních škol. Černé divadlo je pro mnoho Čechů neznámý žánr,  přestože je to druh umění, který nevynechá téměř žádná zahraniční škola při svém výletu do Prahy! Naše představení Ulice plná kouzel, Na výletě v iSvětě a Malý princ na Zemi již viděly tisíce dětí nejen v Praze, ale i v mnoha českých městech. Přijďte i vy !
Začátky představení jsou v 9.30 hodin

ULICE PLNÁ KOUZEL    10.11., 3.12.

MALÝ PRINC NA ZEMI   22.10., 16.12.

NA VÝLETĚ V iSVĚTĚ    25.11., 8.12.

... a naši milí hosté

 

19. 11. 2020  Zrušeno   (hledáme náhradní termín)     19.00      Tolik hlav   (náhradní termín za 11.5.)

30. 11. 2020  Zrušeno        19.00      Domácí štěstí  

 

Víte, že naše černé divadlo má ...

více než
50
let tradice
přes
8 300
odehraných představení doma i v zahraničí
čeká vás
80
minut skvělé zábavy

Výhodná slevová karta pro návštěvníky Prahy

Vstup do  více jak 50 objektů a městská doprava v ceně

Vše, co potřebujete, abyste si užili Prahu. Využijte co nejvíce svůj pobyt v Praze s volným vstupem do nejzajímavějších památek a bezplatnou městskou dopravou po dobu svého pobytu. 

VÍCE O SLEVÁCH

Víte, že naše činohra ....

... má za sebou 18 úspěšných premiér od doby otevření divadla v povodňovém roce 2002 ?

 ... je hrdá na to, že představení Tanec mezi vejci byl poslední divadelní komedií, ve které účinkovala  paní Stella Zázvorková ?

... byla zpestřena natáčením pořadů TV Nova - Politické harašení se Zuzanou Bubílkovou, Paškál Karla Šípa a Mr.GS Richarda Genzera a Michala Suchánka ?

Divadlo Metro sídlí přímo v srdci města,
jen pár metrů od Národního divadla.