Muzikál

6. 10. 2023

Muzikál

Vedle celé řady činoherních představení chystá Divadlo Metro pro své diváky nový muzikál a je se na co těšit, slibuje režisér Antonín Procházka. Premiéra svižné hudební komedie Zlatíčka o rodičích a dětech se uskuteční 20.11.2023 od 19.00 hodin. Vstupenky jsou již nyní v prodeji jak na premniéru, tak další reprízy. V mnoha rolích rodičů i dětí se představí Michaela Badinková, Sabina Laurinová, Milan Peroutka a Michal Slaný.


Zlatíčka mapují všechny fáze dnešního rodičovství, od početí potomka až po jeho odchod na vysokou školu, a to s velkou dávkou pochopení a humoru. 
V sériích komických scének a hudebních čísel herci bravůrně provedou diváky plusy a mínusy rodičovství od krásných momentů až po ty šílené.
Vtipné, svěží a záměrně neuctivé… Muzikál Zlatíčka zaručuje sladkobolnou radost z rodičovství, a to za zlomek ceny rovnátek…

Pod originálním názvem Rated P for Parenthood mělo premiéru na jaře 2011 v South Orange Performing Arts Center a zaznamenalo rekord v prodeji vstupenek a pochvalné kritiky. 
V zimě 2012 byla premiéra Off Broadway kde se hrálo až osmkrát týdně.

Obsazení: Michaela Badinková, Sabina Laurinová, Milan Peroutka, Michal Slaný
Libreto, původní texty: Sandy Rustin
Hudba, původní texty: Dan Lipton a David Rossmer
Překlad a české texty: Adam Novák
Režie: Antonín Procházka
Choreografie: Ivana Hannichová

Divadlo Metro v srdci Prahy
Navštivte Divadlo Metro v srdci Prahy,
s celou řadou předních českých umělců.
Filip Blažek Michaela Dittrichová Robert Hájek Adrian Jastraban Martin Kraus Šárka Krausová (Vaculíková) Ljuba Krbová Zdeněk Maryška Miloslav Mejzlík Denisa Nesvačilová Zbyšek Pantůček Iva Pazderková Kateřina Pechová Milan Peroutka Martin Písařík Antonín Procházka Markéta Procházková Martina Randová Saša Rašilov Lída Rašilovová Denny Ratajský Daniela Šinkorová Jiří Štrébl Martin Zounar